Ndryshohet masa e sigurisë për Jamarbër Malltezin, ja çfarë vendosi gjykata

21 Nëntor 2023, 11:13 / POLITIKË ALFA PRESS

Ndryshohet masa e sigurisë për Jamarbër Malltezin, ja
Apeli i GJKKO-së ka liruar nga qelia dhëndrin e Sali Berishës, Jamarbër Malltezi, duke caktuar ndaj tij masën e sigurisë “arrest shtëpie”.

Gjykata shpalli vendimin duke miratuar për Berishën dhe duke ndryshuar për Jamarbër Malltezi duke caktuar masën e sigurisë arrest shtëpie”, tha avokati.

 

ide