Një tjetër kryebashkiak i PS në telashe?/ Artur Bushi thirret në SPAK

17 Mars 2023, 10:36 / POLITIKË ALFA PRESS

Një tjetër kryebashkiak i PS në telashe?/ Artur Bushi thirret

Telashe për një tjetër kryebashkiak të PS. Kryetari i Bashkisë së Krujës Artur Bushi është thirrur sot nga SPAK.

Bushi ka mbërritur në Prokurorinë e Posaçme. Nuk dihet arsyeja e thirrjes së tij nga SPAK. Artur Bushi është një emër i përfolur dhe i akuzuar shpesh nga opozita për të kaluarën e tij.

 

Po ndodh...