Video/ Deputeti i Rithemelimit Luan Baçi jep lajmin e bujshëm: Flakadanët na i futën në seancë deputetët e Ramës!

20 Nëntor 2023, 18:57 / POLITIKË ALFA PRESS

Video/ Deputeti i Rithemelimit Luan Baçi jep lajmin e bujshëm:

Deputeti i Rithemelimit, Luan Baçi, ka lëshuar një lajm të fortë sot në Top News. Në emisionin e Dafina Hysa ku ishte i ftuar së bashku me drejtuesin e Alfapress.al, gazetari Poli Hoxha, Baçi ka zbuluar se kapsollat, fishekzjarët dhe tymueset janë futur në seancën kaotike për Buxhetin, nga deputetë socialistë.

"Të gjithë kujtojnë se mjetet shpërthyese u futën nga ne, sikur u futën nga disa deputete opozitare të fshehura në shishe parfumi. Por e vërteta është se u futën nga deputetë socialistë, pasi vetëm ata nuk u kontrolluan nga Garda para nisjes së seancës", deklaroi deputeti Baçi.

Pas kësaj deklarate të sinqertë, gazetari Hoxha dhe moderatorja i kujtuan deputetit Baçi se me këtë fakt që zbuloI, sapo ka konfirmuar akuzat se Berisha dhe ndjekësit e tij janë në bashkëpunim me Edi Ramën dhe e gjithë "lufta" në parlament është një farsë./Alfapress.al

 

 

Po ndodh...

ide