VIDEO/ Nallbati nxjerr flakadanin nga çanta e koleges dhe e ndez, shikoni momentin kur merr flakë tavolina në Kuvend

20 Nëntor 2023, 14:07 / POLITIKË ALFA PRESS

VIDEO/ Nallbati nxjerr flakadanin nga çanta e koleges dhe e ndez, shikoni

Ky është momenti kur deputeti i PD Bledjon Nallbati nxjerr nga çanta e njërës prej koleges një flakadan dhe e ndez.

Pasi e ndez, ia kalon para kolegut të tij, por ndryshe nga tymueset e tjerë që shpërthyen në tym, në këtë rast, ka marrë flakë.

Pasi e ndez, ia kalon para kolegut të tij, por ndryshe nga tymueset e tjerë që shpërthyen në tym, në këtë rast, ka marrë flakë.

Flakët u përhapën në tavolinë, ndërsa më pas ndërhyrë deputetë dhe garda duke e fikur me ujë.

 

Po ndodh...