Beniada Nishani flet për herë të parë për ndarjen nga vëllai i Arbër Hajdarit: Mendoj se do vijë një...

19 Shtator 2023, 13:56 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Beniada Nishani flet për herë të parë për ndarjen nga
Beniada Nishani ka konfirmuar ndarjen nga vëllai i Arbër Hajdarit duke pranuar se është single.

Në emisionin “Wake Up” në Top Channel, ajo u shpreh ka kaluar një verë me ulje dhe ngritje, por është e lumtur gjithsesi.

“Ka rëndësi çfarë ne jetojmë. Edhe nëse një lidhje mbaron, ka rëndësi ta kemi shijuar. Si ka shkuar, ka shkuar, s’ka rëndësi. Ne duhet të marrim vetëm kujtimet e bukura. I uroj më të mirën vetes dhe atij personi sepse meriton më të mirën.

Kur je pozitive të shkojnë gjërat mbarë. Edhe nëse kam kaluar një verë me ulje-ngritje, jam e lumtur. Tani jam single dhe mendoj se do vijë një dashuri shumë e bukur,” tha ajo.

Po ndodh...