DJ Dagz i propozoi për martesë, Einxhel Shkira zbulon arsyen pse nuk e mban dot unazën

17 Nëntor 2023, 21:46 / SHOWBIZ ALFA PRESS

DJ Dagz i propozoi për martesë, Einxhel Shkira zbulon arsyen pse nuk e

Nëntorin e vitit të kaluar, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz organizuan një “Baby Shower” për djalin e tyre dhe ajo që e bëri akoma më speciale këtë festë ishte propozimi për martesë i Dagz, i cili surprizoi dhe përloti moderatoren e njohur.

Ditën e sotme, Einxhel është bërë tepër nostaligjike, duke ndarë me ndjekësit e saj disa nga momentet më të bukura të postuara në profilin e saj të Instagramit.

“A jam e vetmja që bëhem nostalgjike në ditë me shi? Sa të vegjël dukemi ose më saktë sa jemi rritur në dy vjet”, shkruan Einxhel bashkangjitur një video ku shihet me Dagz gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë e BBV.

Një tjetër video që moderatorja ka ndarë me ndjekësit është edhe momenti kur partneri i saj e ka propozuar për martesë që sigurisht mbetet tepër i rëndësishëm për të.

Po ndodh...