Dance With the Stars/ Zbulohet partnerja deputetit të shalqinit, kastravecit dhe briskut!

13 Shtator 2023, 20:18 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Dance With the Stars/ Zbulohet partnerja deputetit të shalqinit,

Deputeti Saimir Korreshi, ashtu sikurse vetë ka njoftuar, do të jetë një nga konkurrentët e “Dancing With The Stars”.

Demokrati do të zbresë për herë të parë në pistën e kërcimit krah Livias, që do të jetë partnerja e tij gjatë kësaj eksperience.

Livia është balerinë profesioniste dhe punon në teatër si balerinë e parë.

Para disa ditësh, në një intervistë për “Shqipëria Live”, deputeti njoftoi se i ka thënë “Po” ftesës për të garuar krah konkurrentëve të tjerë, në pistën e kërcimit.

Spektakli “Dancing With The Stars Albania” nis së shpejti në Top Channel.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dancing With The Stars | Albania (@dwts.albania)