E lidhur me Romeon? Reagon vetë Lori Hoxha

3 Tetor 2022, 22:38 / SHOWBIZ ALFA PRESS

E lidhur me Romeon? Reagon vetë Lori Hoxha

Prej kohësh është përfolur në rrjet për një romancë mes Lori Hoxhës dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj.

Por së fundmi dyshimet u shtuan dhe me shumë pasi dyshja u pa së bashku në dasëm e Arbëj Hajdarit. Por vetë Lori u ka mbyllur gojën të gjithëve.

Në postimin e saj të fundit një ndjekës e komenton Lorin si “kunatë” me Bora Zemanin, kjo e fundit është në romancë me Donald Veshajn. Por dikush tjetër ka replikuar, duke shkruar: “Nuk është aq budallaqe sa të lidhet me Romeon, tung”

Dhe në fakt këtu ka ardhur edhe reagimi i Lori Hoxhës e cila e ka bërë ‘like’ komentit, duke rënë kështu dakord me ndjekësin.

 

 

Po ndodh...