Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i japin fund martesës? Ja cfarë ka ndodhur…

7 Korrik 2024, 23:51 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i japin fund martesës? Ja cfarë ka
Dje DJ Dagz, një nga DJ më të mirë në vend festoi ditëlindjen e e 32-të.

Siç duket çifti po kalojnë një ‘’krizë’’.
Krejt kjo pasi Einxhel nuk i urojë ditëlindjen Dagzit dhe as nuk u pa e pranishme në festën e ditëlindjes së tij.

Dyshja u bë prindër i një djali simpatik të quajtur Trev.

Po ndodh...