Foto/ Rrjeti ‘kryqëzon’ Olta Gixharin për veprimin e fundit në lidhje me djalin e saj

10 Korrik 2024, 23:50 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Foto/ Rrjeti ‘kryqëzon’ Olta Gixharin për veprimin e
Aktorja e njohur Olta Gixhari, dy ditë më parë festoi ditëlindjen e saj.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku duket mjaft seksi si një nënë me fëmijë të porsalindur.

Mirëpo në foto aktorja shihet teksa mban të voglin e saj me njërën dorë dhe me krahun tjetër pozon. Ky detaj duket se i ka ngacmuar fansat per t’iu kthyer keq Oltës.

“Qyqja, po atë që mban si portofol në dorë moj, bebin e ke? Hej zot”- ka qënë njëri ndër komentet dhe të tjerë vazhdonin me ironi: “Është në kuadër të fotos,’ ‘rëndësi ka pamja e jashtme”.

Foto/ Rrjeti ‘kryqëzon’ Olta Gixharin për veprimin e

Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128