Genci bën urimin e veçantë për Enin në ditën e saj të lindjes

6 Korrik 2024, 10:48 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Genci bën urimin e veçantë për Enin në ditën e
Eni Koçi ditën e djeshme festoi ditëlindjen, në këtë ditë të rëndësishme për të nuk mund te mungonte një urim nga njeriu i zemrës.

Genci kishte zgjedhur ta uronte Enin me një postim të veçantë. Në Instagram-in e tij ai ndarë një fotografi të Enit me vajzën duke thurur fjalët më të bukura për të.

Në postimin e tij Genci shkruan: “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Je shok i mirë në jetë dhe vajzë e bukur në shpirt! Meriton të jesh e lumtur çdo herë! Unë dhe Adea të duam shumë!

Kujtojmë se çifti janë të martuar që prej vitit 2019, ata kanë edhe një vajzë sëbashku.

Po ndodh...