Ish-banorët rrëfehen për projektet e afërta në karrierë, Arbana i 'bën golin' Kiarës me pyetjen epike

26 Maj 2023, 00:14 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Ish-banorët rrëfehen për projektet e afërta në

Kiara e bërtiste brenda shtëpisë faktin sesa shumë e donte një projekt në Top Channel, madje e theksonte sa herë i jepej mundësia që ajo ishte autore dhe moderatore.

Teksa Arbana i ka pyetur në Post Big Brother se cilat ishin planet e ish konkurrentëve, teksa Kiara ka treguar për bashkëpunimet e Instagramit dhe projektet e reja, Arbana i ka thënë: Pra do vazhdosh punën si influencer. Duke mos e konsideruar aspak të vetë quajturën e Kiarës autore dhe moderatore.

Kaq ka mjaftuar që ky moment të bëjet viral në rrjet.