"Kapa burrin me dashnoren," zbulohen prapaskenat nga provat e "Dancing With The Stars" (Foto)

15 Shtator 2023, 20:08 / SHOWBIZ ALFA PRESS

"Kapa burrin me dashnoren," zbulohen prapaskenat nga provat e

E teksa u zbulua se partneri skenik i Atalantes do të jetë fituesi i vjetshëm i Dancing With The Stars, prej vite pjesë e trupës së baletit të Top Channel, Luixhino, duket se problemet kanë nisur tashmë.

Vetëm pak minuta më parë, Atalanta ka postuar një InstagramStory ku shfaqet ajo me Sarën dhe Luixhinon, me mbishkrimin e mëposhtëm.

Kapa burrin me dashnoren…

"Kapa burrin me dashnoren," zbulohen prapaskenat nga provat e

Të tre ishin të buzëqeshur në foton të cilën e kanë shoqëruar me emoji duke qeshur poashtu.

Epo duket se fituesja e parë e DWTS  e përkrah partnerin e saj skenik edhe në Dancing With The Stars 2.

 

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128