Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzojnë nesër dashurinë, zbulohet vendi ku do të mbahet ceremonia e martesës

3 Qershor 2023, 14:52 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzojnë nesër dashurinë,
Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda do të kurorëzojë lidhjen e tyre këtë fundjavë, pikërisht nesër më 4 qershor.

Sipas ‘Vip Magazine’, çifti ka zgjedhur Livadhin në Jug të vendit për të kurorëzuar dashurinë e tyre, ku pritet t’i thonë ‘Po’ njëri-tjetrit përgjithmonë në bregdet në prani të familjarëve dhe miqve të tyre të ngushtë.

Edhe pse ceremoninë e kurorëzimit do ta realizojnë këtë verë, çifti prej kohësh bashkëjetojnë dhe janë prindër të një djali, Krid.

ide

Nga Sidi Hasanaj 20:16 IDE

Pa Drama!

Nga Sidi Hasanaj

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128