Ndryshimi i madh! Finalistët e edicionit të tretë të BBV do jenë pesë

18 Maj 2024, 23:49 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Ndryshimi i madh! Finalistët e edicionit të tretë të BBV do

Ledioni ka zbuluar në gjysmëfinalen e sotme të BBV3 se banorët që do kalojnë në finale do jenë pesë dhe jo katër si në ediconet e kaluara.

Pas pak mbyllet dhe televotimi për pesë finalistët e këtij edicioni.

Egla, Heidi, Meritoni apo Françeska, cili prej tyre do të qëndrojë në shtëpi deri më 25 maj?