Nën hijen e diellit/ Tayna tërheq vëmendjen me foton e fundit

15 Shtator 2023, 08:44 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Nën hijen e diellit/ Tayna tërheq vëmendjen me foton e fundit

Tayna ka disa ditë që po shijonë pushimet e saj luksoze.

Teksa është bërë me rërë në këmbë, këngëtarja poston foto në Instastory.

Ajo që merr vëmendje është linja e trupit në bikini e që po duket në top formë.

Nën hijen e diellit/ Tayna tërheq vëmendjen me foton e fundit

Nën hijen e diellit Tayna duket tejet tërheqëse dhe provokative në foton e fundit.

 

Po ndodh...