Nita: Nuk kisha dashur as penalizim as favorizim! Është mesazh për të gjitha gratë

24 Janar 2023, 21:28 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Nita: Nuk kisha dashur as penalizim as favorizim! Është mesazh

Një situatë e pazakontë është prezantuar dy ditë më parë në “Big Brother Vip”, ku njëra nga banoret është shprehur se vuan nga një sëmundje e rëndë dhe kjo gjë është pritur me mjaft dyshime dhe paqartësi tek banorët. Pas reagimeve të shumta nga banorët, Nita është shprehur që kjo gjë ka kaluar dhe i kërkoi falje banorëve që i ka shkaktuar stres por që një gjë e tillë është edhe mesazh për shumë gra që të bëhen të forta.

Ajo tha se nuk do ta përdorë për lojë një gjë të tillë dhe i kërkoi banorëve të mos ndikohen.

Nita: Fillimisht ju falenderoj për kujdesin që keni treguar ndaj meje, ka qenë e papritur për mua por është gjithmonë me mua, pritja që mund të më ndodhë sërish është shumë e madhe. I falenderoj të gjithë që më kanë ndenjur afër, arsyeja kryesore pse e kam treguar është se kam pasur nevojë për mbështetje dhe empati këtu, jam e sigurt që i kam dhënë stres banorëve dhe i kërkoj falje të gjithëve por dita-ditës nuk mundesh me mbajt çdo gjë për vete, kam pas Diolën afër dhe në momentin që kam pas shtrëngime Diola më ka vënë re, kur e kam parë dritën e gjelbërt prej doktoreshës u ktheva me I tregu një lajm të mirë të gjithë banorëve, ndoshta nuk e gjeta mbështetjen mjaftueshëm por unë kjo jam. Personat që nuk më mbështeten, Luizi ka qenë direkt me mua, më është dukur i padrejtë reagimi I menjëhershëm. I pres të gjitha reagimet, gjithsecili ka të drejtë me mëndu si të duan, Olta tha se nuk e shoh më si lojtare. Unë isha shumë e lumtur gjatë kohës që u ktheva në shtëpi, më shqetësoi shtrëngimi dhe doja ta dija çfarë të ndodhë. Nuk kisha dashur as penalizim as favorizim.