Plas keq në BBVK/ Blero përplaset ashpër me Ganiun: Mos më drejto mua gishtin...

19 Nëntor 2023, 20:27 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Plas keq në BBVK/ Blero përplaset ashpër me Ganiun: Mos më

Debatet e ashpra kanë shoqëruar ditët e fundit shtëpinë e ‘Big Brother Vip Kosova’. Blero dhe Ganiu kanë bërë një diskutim të ashpër mbrëmjen e kaluar, të cilët nuk i kanë kursyer tonet e larta me njëri-tjetrin.

Në një moment Blero i drejtoi gishtin Ganiut duke i thënë “të bëjë me fol me veten nëse dua”, veprim që nxiti reagim.

Ganiu reagoi duke i thënë se kur debaton me të duhet të flasë qetë dhe të mos ia drejtojë gishtin, pasi nuk e toleron një gjë të tillë.

“Mos ma bëjë me gisht, mos lakmo nga Santiana se ajo i ka disa tolerime se është femër, ti mos të ndodh të ma bësh më kurrë në jetë me gisht, fol qetë nëse do debat me mua, do e shohësh në javët në vazhdim kush është Visar Dermaku”, u shpreh Gania Gërmia.

Kujtojmë që në ‘Prime’ të fundit u eliminua Domeniku, ndërsa pjesë e BBVK u bë modelja Kader Kicaj.

Po ndodh...