‘Rrezik shtatzënie?’ Rudina rrëfen tek ndjekësit e saj  problemin shëndetësor

10 Gusht 2022, 16:02 / SHOWBIZ ALFA PRESS

‘Rrezik shtatzënie?’ Rudina rrëfen tek ndjekësit e

Aktorja Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo shpeshherë organizon me ndjekësit e saj biseda virtuale.

Dhe kësaj ajo ka zbuluar se është dënuar të rrijë shtrirë.

Ndjekësit kanë nisur menjëherë nga pyetjet, madje një prej tyre i ka shkruar "Rrezik shtatzënie?".

Mirëpo Rudina ka sqaruar se ka një tjetër problem.

 “Jo nuk kam rrezik shtatzënie! Kam muskulin piriformis që prek nervin shiatik dhe nuk ec dot”, ka treguar moderatorja.

‘Rrezik shtatzënie?’ Rudina rrëfen tek ndjekësit e

 

 

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128