Si e priti Sara Gjordeni hyrjen e ish të dashurit në BBVIP, Bardhi:Nëse më provokon mos ndërhyj

7 Shkurt 2024, 08:40 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Si e priti Sara Gjordeni hyrjen e ish të dashurit në BBVIP,
Ish i dashuri i Sara Gjordenit, këngëtari Endrik Beba është bërë pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip mbrëmjen e së martës, gjë e cila nuk është pritur mirë nga modelja.

“Me një nga banoret kam pasur histori”, tha këngëtari në klipin prezantues, para se të bëhej pjesë e garës.

Gjatë një bashkëbisedimi me partnerin e saj në BBV, Sara u shpreh se problemi i saj nuk është romanca që kanë pasur 9 vite më parë, por tek “lloji i personit” që Endriku është.

Ndërsa Bardhi i kërkoi të mos ndërhynte nëse Endriku do ta provokonte gjatë lojës.

Sara: “Nuk është tek gjëra para 9 vitesh, por tek personi dhe lloji i personit që është, flet shumë. Nuk shqetësohem

Bardhi: Mos bëj panik, çdo gjë që të ndodhë këtu jemi. S’kam asgjë kundër teje, as të kaluarës, as atij çunit. Nëse më provokon në ndonjë pikë mos ndërhyj. Ke pasur çfarë ke pasur respekt, nuk kam kurrgjë kundër

Sara: Nuk do më shikosh në asnjë moment që të fus xixa, kurrë.

 

Po ndodh...