U largua nga moderimi pasi mori mandatin e deputetes, Ori dhe Isli do të rikthehen bashkë në ekran?

16 Shtator 2023, 16:07 / SHOWBIZ ALFA PRESS

U largua nga moderimi pasi mori mandatin e deputetes, Ori dhe Isli do të
Ori dhe Isli “u ndanë” pasi moderuan për disa sezone programin “Wake up” në Top Channel për t’u marrë me projekte të reja personale, por ja që rruga e tyre duket se është bashkuar sërish.

Dy prej kolegëve më të njohur të ekranit kanë postuar së fundmi një foto, me të cilën kanë ngritur shumë dyshime.

Ishte Isli, i cili postoi një foto me Orin në Instagramin e tij dhe pas saj shkruan: “Projekte të mrekullueshme”.

Çfarë po planifikojnë? Ori është tërhequr nga bota e ekranit, pasi pranoi të jetë pjesë e Kuvendit Popullor. Ndërsa Isli u bë pjesë e disa projekteve televizive, siç ishte edhe “Dancing With the Stars” sezonin e kaluar në Top Channel.

U largua nga moderimi pasi mori mandatin e deputetes, Ori dhe Isli do të

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128