Vazhdojnë inatet e vjetra, Adi Krasta merr vëmendje me veprimin e fundit ndaj Luiz Ejllit

1 Qershor 2023, 00:27 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Vazhdojnë inatet e vjetra, Adi Krasta merr vëmendje me veprimin e

Adi Krasta ka ftuar mbrëmë në program Eva Alikajn.

Mes pyetjeve për karrierën e saj të gjatë artistike, Krasta nuk mund të mos e pyeste për eksperiencën e saj në Big Brother.

Teksa Eva përpiqet të rrëfejë për këtë reality show, flet ndër të tjera edhe për Luiz Ejllin dhe këtu futet moderatori duke i kërkuar mos të përmendë asnjë emër tjetër, pasi pyetja ishte specifikisht për të.

Vite më parë kur Krasta ishte moderator dhe autor i festivalit të Rtsh dhe Luizi këngëtar, gazetari as nuk denjoi t’ja përmendte emrin këngëtarit në duetin që ai kishte asokohe me Rezarta Smajën, dhe të njëjtën gjë bën edhe sot.

Duket se inatet e vjetra vazhdojnë ende.

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128