VIDEO/ Kiara dhe Luizi në momente intime, Olta: Ça po bëni ju aty

17 Mars 2023, 16:15 / SHOWBIZ ALFA PRESS

VIDEO/ Kiara dhe Luizi në momente intime, Olta: Ça po bëni ju

Kiara dhe Luizi janë shtrirë së bashku sërish mbrëmë vonë ndërsa janë mbuluar me jorgan dhe janë puthur e përqafuar.

Sigurisht Olta nuk i ka lënë pa ngacmuar duke i pyetur se çfarë po bëjnë dhe të dnalojnë pasi duhet të kenë mëshirë për të.

Edhe Luizi nuk e ka lënë situatën pa batuta ndërsa përkëdhelte dhe puthte Kiarën, le të themi më nxehtë se më parë.

“Po lubrifikoj qafën”, i kthehet Luizi, ndërsa i ka thënë dhe se ka një plan fantastik dhe për Dean.

Luizi dhe Kiara janë bërë shumë intimë me njëri tjetrin ndërsa i kanë lejuar dhe batutat pak pikante mes tyre.

Një moment që Kiara u përpoq ta kalonte Luizin u tremb ndërsa ai qeshi.

Olta u kërkoi të dilnin jashtë nëse nuk rrinin dot pa njëri tjetrit, por Luizi u shpreh se dhe po të dalin kanë biletë kthimi.

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128