Nesër ndeshja Real-Barcelona/ Formacionet e mundshme të “El Clasicos

18 Mars 2023, 19:59 / SPORT ALFA PRESS

Nesër ndeshja Real-Barcelona/ Formacionet e mundshme të “El

Barcelona do të përballet me Real Madridin në “Camp Nou” të dielën në orën 21:00.

Katalanasit do të jenë pa Pedri dhe Ousmane Dembele, ndërsa për Los Blancos David Alaba është lojtari i vetëm që mungon.

Formacionet e mundshme:

Barcelona: Ter Stegen; Araujo, Kounde, Christensen, Balde; De Jong, Busquets; Kessie; Gavi, Raphinha, Lewandowski.

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Militao, Rudiger, Nacho; Modric, Camavinga, Kroos; Valverde, Benzema, Vinicius Jr.

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128