Video-mahnitëse/ Dortmundi vishet kuq e zi, mbushet stadiumi me flamuj shqiptar

15 Qershor 2024, 20:21 / SPORT ALFA PRESS

Video-mahnitëse/ Dortmundi vishet kuq e zi, mbushet stadiumi me flamuj

Shqiptarët të entuziazmuar për ndeshjen e sotme të rëndësishme, mes Italisë dhe Shqipërisë, janë zhvendosur tashmë përpara stadiumit të Dortmundit.

Ata kanë brohoritur dhe kënduar këngë patriotike, teksa po mbështesin Kombëtaren e Shqiptare. Të veshur kuqezi ata po presin ndeshjen e cila pritet të startojë në orën 21:00.