E rëndë në Greqi! Bie nga çatia dhe humb jetën 39-vjeçari shqiptar

4 Tetor 2023, 17:11 / AKTUALITET ALFA PRESS

E rëndë në Greqi! Bie nga çatia dhe humb jetën

Një punëtor 39-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht mëngjesin e kësaj të mërkure në fshatin Pyrgetos të Larisës.

Sipas informacioneve të mediave greke, viktima me origjinë shqiptare, ishte duke punuar në një çati.

Nuk dihet sesi ka rënë nga lartësia dhe ka pësuar vdekjen tragjike.

Autoritetet po kryejnë hetimet për zbardhjen e shkaqeve të tragjedisë.

Po ndodh...

ide