E zuri zetori poshtë, humb jetën 62-vjeçari në Lushnjë

25 Maj 2023, 16:06 / AKTUALITET ALFA PRESS

E zuri zetori poshtë, humb jetën 62-vjeçari në

Një 62 vjeçar nga fshati Hysgjokaj, Lushnje ka humbur jetën.

Teksa punonte tokën është rrëzuar aksidentalisht dhe mjeti me të cilën punonte e ka zënë poshtë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë për vlerësim.

Njoftimi i policisë:

Mbrëmjen e djeshme, në fshatin Hysgjokaj, Lushnjë, shtetasi J. Xh., 62 vjeç, duke punuar tokën me mjet bujqësor (zetor), është rrëzuar aksidentalisht, dhe e ka zënë poshtë mjeti bujqësor (zetor). Për pasojë 62-vjeçari ka humbur jetën. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë për vlerësim.

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128