Kapet duke shpërndarë drogë, arrestohet i riu në Elbasan

11 Dhjetor 2023, 10:27 / AKTUALITET ALFA PRESS

Kapet duke shpërndarë drogë, arrestohet i riu në Elbasan

Një 19-vjeçar është arrestuar në Elbasan pasi është kapur duke transportuar drogë.

Blutë bëjnë me dije se i riu është arrestuar teksa ishte duke qarkulluar me një automjet të marrë hua. Gjtaë kontrollit i është gjetur një sasi lënde narkotike e cila është sekuestruar në cilësinë e provës materiale.

Ende nuk dihet në pronësi të kujt është automjeti, blutë vijojnë hetimet për identifikimin dhe arrestimin e tij.

Po ndodh...