Konflikt me thika mes dy adoleshentësh në Shkodër, 16-vjeçari dërgohet në spital

18 Shtator 2023, 15:52 / AKTUALITET ALFA PRESS

Konflikt me thika mes dy adoleshentësh në Shkodër,

Mesditën e sotme në lagjen “Kongresi i Përmetit” në Shkodër, në rrugë, gjatë një konflikti të çastit ndërmjet dy 16-vjeçarëve, shtetasi Xh. P. ka dëmtuar me mjet prerës shtetasin K. L., i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve, dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë vijojnë intensivisht krehjen e zonës, me qëllim kapjen e shtetasit Xh. P.

Ndërkaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.

 

 

 

 

 

 

 

Po ndodh...