Lidhja me Klea Gjatën? Babai i Laert Haxhiut: Vajzat duan djalë pompoz dhe të zgjuar, por ai është i martuar me tre fëmijë!

2 Tetor 2023, 11:10 / AKTUALITET ALFA PRESS

Lidhja me Klea Gjatën? Babai i Laert Haxhiut: Vajzat duan djalë pompoz
Babai i Laert Haxhiut ka folur sot për emisionin Breaking në Top News.

Ai u pyet nga moderatorja Fiori Dardha në lidhje me njohjen e tij me Klea Gjatën e cila akuzohet për bashkëpunim në vrasje.

“Kjo vajza mund të ketë dëshirë, si çdo vajzë që të ketë një të dashur me emër, pompoz dhe të zgjuar, por Laerti është i martuar dhe me tre fëmijë. Kështu po shkatërroni një familje”, tha Qamil Haxhiu në Top News.

Po ndodh...

ide