Merr flakë makina në bulevardin “Gjergj Fishta”

7 Qershor 2023, 22:24 / AKTUALITET ALFA PRESS

Merr flakë makina në bulevardin “Gjergj Fishta”

Një makinë ka marrë flakë në bulevardin “Gjergj Fishta”.

Me datë 07.06.2023, rreth orës 21:55, në bulevardin “Gjergj Fishta”, ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht automjeti i shtetasit G. Sh., dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Nga veprimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

 

Po ndodh...