Operacion i madh kombëtar anti-drogë, mes të arrestuarve dhe një polic

14 Shtator 2023, 09:07 / AKTUALITET ALFA PRESS

Operacion i madh kombëtar anti-drogë, mes të arrestuarve dhe

Në megaopracionin e ndërmarrë dje dhe sot nga Policia, është dhe një efektiv. Bëhet fjalë për shtetasin Saimir Hysa, i cili është ndaluar nga AMP për

këtë procedim. Po ashtu mësohet se pas hekurave ranë dhe shtetasit Glidi Ballolli, Francesk Braho, Evis Duzha, Rapi Malaj, Sajmir Rexhepi, Stiven Faqolli. Polici akuzohet për shpërndarje droge dhe armëmbajtje pa leje, trafik veprash arti dhe shpërdorim dhe përkrahja të autorit.

Ky operacion i madh kombëtar anti-droge nga toka dhe ajri u zhvillua në Tiranë dhe gjithë Shqipërinë. 

 

 

 

 

 

Po ndodh...