Parashikimi i motit për sot, e Hënë 18 Shtator 2023

18 Shtator 2023, 07:42 / AKTUALITET ALFA PRESS

Parashikimi i motit për sot, e Hënë 18 Shtator 2023
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta.

Temperaturat minimale do të luhaten 12-22 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 25-29°C në veri, 31-33°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Jug - Perëndim me shpejtësi 8 - 15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 - 5 ballë në det të hapur.

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128