RENEA dhe Operacionalja blindojnë Vlorën

2 Tetor 2023, 22:14 / AKTUALITET ALFA PRESS

RENEA dhe Operacionalja blindojnë Vlorën

Policia e Vlorës ka nisur kontrollet mbrëmjes e kësaj të hene në qytet. Mësohet se pjesë e operacionit janë forcat RENEA dhe operacionalja.

Ndërkohë, kontrollet janë shtrirë në disa zona të qytetit bregdetar

Blutë janë në kërkim për personat të shpallur në kërkim dhe persona të skeduar nga policia

 

Po ndodh...

ide