Tritol banesës së Ilir Koçiles, pamjet pas shpërthimit

27 Shkurt 2024, 11:13 / AKTUALITET ALFA PRESS

Tritol banesës së Ilir Koçiles, pamjet pas shpërthimit

Pamjet e mëposhtme vijnë nga banesa e 35-vjeçarit Ilir Koçilja, që iu vendos tritol mbrëmjen e së hënës, në lagjen numër 4, në Durrës.

Pamjet nga vendi i ngjarjes tregojnë dëmet e mëdha që ka lënë pas shpërthimi, ndërkohë që policia konfirmoi më herët se në banesë nuk banonte njeri.

Përveç shtëpisë, shihet se dëmtime ka pasur dhe një automjet parkuar aty pranë. Sakaq kujtojmë se Koçilja është arrestuar si autori i vrasjes me thikë të Halili Kokës, ngjarje e ndodhur më herët gjatë muajit.

Sakaq policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorit të vendosjes së tritolit.

Tritol banesës së Ilir Koçiles, pamjet pas shpërthimit

 

Po ndodh...