Gabrielle Union zbulon se ajo dhe Dwyane Wade i ndajnë faturat e tyre në mënyrë të barabartë!

18 Maj 2023, 19:58 / JETË ALFA PRESS

Gabrielle Union zbulon se ajo dhe Dwyane Wade i ndajnë faturat e tyre

Gabrielle Union dhe Dwyane Wade janë një çift që punojnë së bashku.

Union tha për podcastin Black Millionaires se ajo dhe bashkëshorti i saj, ylli në pension i NBA-së Wade, ndajnë përgjegjësitë e tyre financiare në mënyrë të barabartë.

“Në këtë familje, ne kemi ndarë gjithçka pesëdhjetë e pesëdhjetë. Por në familjet e tjera që secili prej nesh duhet të mbajë, ka gjithmonë këtë si, gorilla në shpinë, që është si, ‘Më mirë të punosh, më mirë të punosh. Oh, do të flesh?’ E dini, dikush mund të mos hajë. Është e vështirë. Është e vështirë ta lësh këtë. Kështu që unë jam duke punuar për këtë”.

Union tha se ajo ka ende një “mendësi të mungesës” nga përpara se të arrinte sukses me role në filma si “Being Mary Jane” dhe “Bad Boys II”.

“Unë ende luftoj me këtë. Unë mendoj se kam më shumë përgjegjësi për paratë e mia. Bëhem nervoz si, “O Zot, ai film nuk u hap, a e dini se çfarë do të thotë? A jam unë… A do të kem mjaftueshëm për t’i mbajtur të gjithë?”.

Union dhe Wade janë martuar që nga viti 2014.