Horoskopi ditor 1 shkurt 2023

1 Shkurt 2023, 07:24 / JETË ALFA PRESS

Horoskopi ditor 1 shkurt 2023

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Në momentin që Afërdita është disonante ndaj duhet shumë kujdes në dashuri, gjërat do të përmirësohen nga marsi e tutje. Mund të keni mendime të dyta. Në punë, një marrëveshje do të arrihet në fund të muajit, kur shumë gjëra do të bien në vend.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Afërdita është në anën tuaj, mund ta lini veten më shumë në dashuri. Kujdes në punë, sidomos kur keni të bëni me kolegë. Dikush në familje flet pas shpine, ki kujdes.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Në dashuri po përjetoni një fazë dyshimesh dhe pasigurish të forta. Nuk dini çfarë të bëni, nëse të flisni me partnerin apo të tërhiqeni në vetvete. Për momentin, këshilla është të jeni të kujdesshëm, gjërat do të përmirësohen nga marsi.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Qëndroni larg problemeve, sidomos në dashuri. Në fakt, sfera juaj sentimentale karakterizohet nga një periudhë komplekse që ka zgjatur për pak kohë. Ka komplikime në punë. Nëse një kolegu yt ka nevojë për një dorë, mos u përmbaj.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Dashuria në këtë periudhë nuk premton gjëra të mëdha, por gjithçka do të rregullohet së shpejti. Ata që janë beqarë janë ende në pritje për të gjetur një shpirt binjak. Në punë, nga ana tjetër, është një periudhë rikuperimi dhe vrull të fortë.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Venusi dhe Marsi ju mbrojnë, çfarë doni më shumë? Hapet një kohë e mrekullueshme në dashuri. Mund të ketë ndryshime të mëdha në punë. Ju jeni perfeksionistë, por ndoshta duhet të pushoni pak.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Venusi do të jetë ende kundër, por ky është muaji i fundit, në fakt nga marsi fotografia astrale do të jetë shumë më e mirë. Shtrëngoni pak më shumë dhëmbët dhe do të shihni që më pas do të rifitoni besimin dhe entuziazmin.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Dashuria është e mirë falë mbrojtjes së Venusit. Ata që janë beqarë prej disa kohësh mund të gjejnë me siguri një shpirt binjak. Në punë, marrëdhëniet tani janë të rëndësishme, bëni kontakte dhe marrëveshje.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Jupiteri është mjaft kritik, ndaj përpiquni të ruani qetësinë dhe mos e teproni. Kujdes nga grindjet dhe ndarjet, rrezikoni të debatoni me ata që ju rrethojnë. Në dashuri, çdo grindje mund të zgjidhet shpejt, thjesht bisedoni me njëri-tjetrin.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Ju keni një pamje vërtet të shkëlqyer astrale me Venusin dhe Marsin në anën tuaj, përfitoni nga kjo sepse do të jenë ditë shumë komplekse. Në punë nuk ju mungojnë idetë dhe mund të merrni kënaqësi të mëdha.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Një lajm i shkëlqyer vjen për beqarët. Në veçanti, gjërat do të përmirësohen nga marsi, kur Venusi do të jetë i aspektuar mirë. Në punë keni shumë gjëra për të bërë dhe pak kohë në dispozicion. Përveshni mëngët.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Venusi dhe Marsi ju japin shtytjen e duhur për të bërë mirë. Në dashuri nuk mungojnë emocionet. Në punë mundoheni të kapërceni problemet dhe keqkuptimet. Një periudhë e rëndësishme po vjen, hajde. Bëni më shumë dhe do të shpërbleheni.

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128