Horoskopi ditor 21 maj 2023

21 Maj 2023, 08:24 / JETË ALFA PRESS

Horoskopi ditor 21 maj 2023

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Gjatë kësaj fundjave mund të ketë momente nervozizmi që mund të shkaktojnë debate. Jini të durueshëm dhe mos bini në provokime. Ka disa afate për të paguar, kontrollojeni mirë. Mbani një sy në shëndetin tuaj.

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Të dielen me pak vullnet të mirë, gjatë fundjavës do të mund të kapërceni përplasjet dhe nervozizmin që kanë ndodhur në jetën bashkëshortore. Kujdes maksimal gjatë negociatave dhe biznesit.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Yjet e fundjavës janë të rëndësishëm për takime të reja, veçanërisht ata që janë beqarë. Nëse historitë e dashurisë funksionojnë, është gjithashtu e mundur që të gjeni përsëri afërsinë e humbur.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Le të kalojë kjo fundjavë por më pas do t'ju duhet të sqaroheni me partnerin me të cilin ka pasur fërkime. Gjatë orëve në vijim është më mirë të tregoheni të durueshëm dhe shumë të qetë për të mos çuar në grindje edhe më të këqija. Ju po kaloni një periudhë rinovimi të madh.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Të dielen, gjatë fundjavës nuk përjashtohen takime të veçanta me të lindurit e shenjës së Dashit dhe Peshores. Në çift mund të lindin mosmarrëveshje. Ju duhet të mbroni idetë tuaja me dhëmbë të shtrënguar.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Gjatë fundjavës qielli do jetë në anën e beqarëve, edhe nëse po ktheheni nga kaq shumë pasiguri. Çiftet duhet të jenë të kujdesshëm në fundjavë për shkak të Hënës disonante. Risitë që dalin në këtë periudhë duhen parë nga një këndvështrim tjetër.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Kjo fundjavë është një buzëqeshje për beqarët. Takime të mundshme interesante. Vjen një periudhë rikuperimi për çiftet. Mund të jetë gjithmonë një gjë e mirë të organizoni diçka të këndshme për partnerin tuaj. Venusi i pafavorshëm sjell vështirësi të reja.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Të dielen fundjava do të hapet në shenjën e çifteve, të cilët do të kalojnë orë shumë të këndshme. Nga e hëna, ky gëzim mund të zhduket nëse i fshihni diçka partnerit tuaj. Eliminoni pakënaqësinë.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Disa grindje do të jenë të pashmangshme gjatë orëve në vijim. Në fundjavë çiftet duhet të jenë të kujdesshëm pasi mund të ketë momente të vështira në shoqërinë e miqve. Së shpejti do të jeni në gjendje të largoni atë humor të keq që ndjeni brenda.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Së shpejti do t'ju duhet të merrni vendime në jetën tuaj martesore në lidhje me shtëpinë ose fëmijët. Përplasje të mundshme vendimtare. Nga ana tjetër, beqarët duhet të bëjnë kujdes pas fundjavës, sidomos të martën. Nuk është koha e duhur për të bërë investime të çmendura.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Të dielen disa pasiguri në ditët në vijim në lidhje me marrëdhëniet e sapolindura. Beqarët do përballen me shpenzime të konsiderueshme. Dorzoni forcën tuaj përpara se të pranoni angazhime të reja pune.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Ata që nuk kanë një romancë mund të kenë një takim interesant me Akrepin ose Binjakët. Asgjë kërkuese, mund të jetë një marrëdhënie e rastësishme. Për sa i përket punës, moti është me stuhi, por së shpejti do të shihni ylberin.

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128