Horoskopi ditor 31 janar 2023

31 Janar 2023, 07:18 / JETË ALFA PRESS

Horoskopi ditor 31 janar 2023

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Duhet te kini kujdes sepse mund të ketë kritika në sferën e dashurisë. Në punë jeni gjithmonë individualist në botë, por ndonjëherë do të ishte më mirë të dëgjoni këshillat e të tjerëve.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Të martën mëngjesi është padyshim më i mirë se pasditja. Në mbrëmje mund të ketë diskutime me dikë nga Akrepi apo Ujori dhe në punë bëni kujdes sepse intransigjenca juaj ndonjëherë duhet të zbutet.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Lajme të shkëlqyera në fushën e dashurisë sepse hëna dhe dielli janë në anën tuaj. Ka ardhur koha të deklaroheni. Edhe puna po shkon mirë, sidomos nëse jeni krijues.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Ky qiell është paksa i veçantë ndaj kini kujdes që të mos derdhni pakënaqësi personale në marrëdhënien tuaj. Një ndryshim drastik po vjen në punë por ndoshta për të mirë.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Një ditë e shkëlqyer në dashuri edhe nëse ka disa pengesa në punë. Por ju jeni gjithmonë shumë të guximshëm dhe do të jeni në gjendje të përballeni me çdo gjë.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Ky qiell është i bukur për dashuri edhe nëse ka ende ndonjë keqkuptim për të kapërcyer. Nëse jeni me dikë me të cilin nuk ka të ardhme atëherë jepni fund lidhjes. Puna sjell projekte të reja të rëndësishme.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Kjo është një ditë mjaft e veçantë, ju jeni pak të lodhur dhe planetët i keni kundër jush, duke ju bërë nervoz. Në punë duhet të keni durim sepse mundësitë nuk do mungojnë të vijnë.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Bëni kujdes sepse keni një hënë të kundërt që sjell nervozizëm dhe gjithashtu shumë lodhje. Në punë nuk ndiheni të lirë dhe nuk dëshironi të pësoni asnjë lloj imponimi.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Kjo e martë fillon me diellin e favorshëm i cili ju jep një dozë të mirë energjie në dashuri. Një propozim i rëndësishëm mund të vijë në punë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Ju e keni Venusin në favorin tuaj, kështu një lajm i shkëlqyer për dashurinë. Për sa i përket punës, mund të ndryshoni pikat e referimit, por ndoshta është për të mirën tuaj sepse nuk jeni më plotësisht të kënaqur me njerëzit përreth jush.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Dashuria është mirë dhe ndriçohet nga një diell i bukur në shenjën tuaj. Nëse ju pëlqen dikush, njihuni më mirë me të. Puna kërkon përkushtim por do të arrini të kapërceni edhe momente të vështira.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Nëse tashmë jeni me dikë që doni, atëherë vazhdoni kështu sepse do të ketë një mënyrë për të bërë plane të mira për të ardhmen. Në punë vjen një mundësi për të sqaruar konfliktet dhe për të pritur një propozim të këndshëm.

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128