Arsyeja pse zihet më shumë me Markun, Rudina Dembacaj: Më kërkon që të bëjmë një fëmijë

14 Shtator 2023, 15:04 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Arsyeja pse zihet më shumë me Markun, Rudina Dembacaj: Më
Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ishte e ftuar sot në programin “Në Shtëpinë Tonë”. Gjatë bisedës me moderatorët Alban Musa dhe Julka Gramo, Rudina foli për pushimet verore, marrëdhënien e ngushtë me të bijën, motrën dhe për familjen e saj të madhe.

Ndër të tjera, aktorja tregoi me humor se e vetmja arsye për të cilën zihet me bashkëshortin, është kërkesa e tij për të sjellë në jetë një fëmijë. Ndërsa, kur u ndal te fëmijët e Markut, e pati të pamundur të mbante emocionet.

E përlotur, Rudina tregoi se nuk është përpjekur kurrë t’u zëvendësojë nënën, por të jetë një shoqe për ta. Meritën për marrëdhënien e mirë që kanë bashkë nuk ia njeh vetes, por bashkëshortit dhe faktit që ka gjetur fëmijë të mrekullueshëm. “Kur ka dashuri, nuk ka nevojë për recetë”,– u shpreh Rudina.

Po ndodh...

ide

receta Alfa

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128