Bëhuni gati! Einxhel Shkira i rikthehet sërish ekranit, ja ku do e shohim së shpejti

27 Qershor 2024, 23:54 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Bëhuni gati! Einxhel Shkira i rikthehet sërish ekranit, ja ku do e

Rikthimi i Einxhel Shkirës në ekran është fare pranë!

Pas lajmit se flitet që ajo do të jetë pjesë e Big Brother All Stars, ka pasur një deklaratë nga vetë Einxhel.Në postimin e fundit në rrjetet sociale, një ndjekëse e ka pyetur: “Einxhel, do të të shohim sërish në Big po lexojmë, megjithëse do të doja të të shihja duke shkëlqyer në televizion, po jo sërish pjesë të atij formati. Je më e mira!”

Përgjigjja e Einxhel: “Në televizion e sigurt që shumë shpejt do të shihemi ashtu siç doni ju të më shihni”. Një komplimenti tjetër ajo i është përgjigjur: “Dhe pak fare mbaron leja ime e lindjes”.

Bëhuni gati! Einxhel Shkira i rikthehet sërish ekranit, ja ku do e