Ecte me shpejtësi skëterrë në Kalimash, “shpërthen”Aleks Visha: Me lekët e mia po ndërtojnë Shqipërinë, po ju q*** r*** shqiptarëve

17 Mars 2023, 10:11 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Ecte me shpejtësi skëterrë në Kalimash,

Një video ky dy të rinj ecin me makinë me shpejtësi skëterrë në tunelin e Kalimashit, ka bërë xhiron e rrjetit. Bëhet fjalë për personazhe të “Tik-Tok”-ut Aleks Visha dhe Kleviol Ameti. Në videon e publikuar shihej se ‘Ferrari’ ecte me 307 kilometra në orë. Madje, një pamje shihet se si Ferrari rrezikon një mjet tip Benz, ndërkohë që video solli reagime të forta.

Në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar Aleks Visha, i cili shprehet i revoltuar, sidomos me mediat.

“Më kanë shit lajmet në Shqipëri. Me dënime, me dënime. Çfarë dënime ju kam bërë unë në Shqipëri? Po lekët e mija po qarkullojnë, edhe shumë shqiptarë si puna ime kemi ndërtuar Shqipërinë. Si unë edhe çdo emigrant i Shqipërisë. Po ju po vidhni po ju q*** r**** shqiptarëve, po i pini gjakun”, dëgjohet teksa thotë Visha në video.

 

Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128