Heidi dhe Romeo vijojnë pushimet, ja destinacioni që janë ndalur

30 Qershor 2024, 19:42 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Heidi dhe Romeo vijojnë pushimet, ja destinacioni që janë ndalur

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci vijojnë pushimet. Këtë rradhë, çifti i krijuar në reality show-n “BB VIP3” kanë zgjedhur si destinacion Shqipërinë.

Të paktën kështu kanë lënë të kuptohet përmes rrjeteve sociale, ku duket se shumicën e kohës e kalojnë së bashku.

Dhe çifti duket se po shijon sa më shumë kohën me njëri-tjetrin.

Ata siç shihet ndodhen në jug dhe ka qenë modelja që ka ndarë një imazh krah Romeos.

“Atmosferë vere”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Reagimet nga ndjekësit qenë të shumta.

 

Po ndodh...