Këngë me Luizin? Maestro 'plas' deklaratën epike: Pres që ai të ketë bashkëpunime me mua, jo unë me të

27 Maj 2023, 00:07 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Këngë me Luizin? Maestro 'plas' deklaratën epike: Pres

Tenori dhe ish-banori i Big Brother VIP Albania, Armaldo Kllogjeri u pyet sonte në “Më lër të flas” nëse ka kërkuar bashkëpunim me Luiz Ejllin.

Armaldo, i njohur si Maestro tha se kjo nuk është e vërtetë, madje mes tyre nuk ka pasur fare komunikim.

A është e vërtetë që i ke kërkuar Luizit një bashkëpunim?

“Nuk është e vërtetë se ne nuk kemi komunikuar fare me njëri tjetrin. Unë pres që Luizi të kërkojë bashkëpunim me mua, jo unë me Luizin.”-tha Armaldo.

Pagesa që ti merr për një koncert është 10 mijë euro?

“Jo”- u përgjigj Armaldo.