Kiara merr surprizën e papritur

26 Maj 2023, 19:50 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Kiara merr surprizën e papritur

Kiara Tito ishte një nga banoret më të përfolura të “Big Brother VIP 2”.

Moderatorja ka shumë fansa që e mbështetën edhe pas daljes nga shtëpia. Sot, Kiara është surprizuar me lule dhe me një yll. Po, po me një yll.


Mbështetësit e saj, janë lidhur me një kompani që personalizojnë yjet, por jo detyrimisht përkthehet në blerje/emërtim në kuptimin e parë të fjalës, por kanë zgjedhur që një i tillë të ketë emrin e Kiarës.

‘U bëra dhe unë me yll’-shkruan ajo përkrah fotos.

Kiara merr surprizën e papritur

Ylli lart në qiell është thjesht një dhuratë simbolike dhe e personalizuar për një person të dashur, asgjë më shumë.

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128