Kim Kardashian e hapur për një lidhje të re dashurie: Do të përpiqem të mos bëj të njëjtat gabime

23 Maj 2023, 11:40 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Kim Kardashian e hapur për një lidhje të re dashurie: Do të

Kanë kaluar më shumë se dy vjet që kur Kim Kardashian paraqiti kërkesën për divorc nga Kanye West, dhe në atë kohë, themeluesja e “Skims” ka pasur vetëm një marrëdhënie publike – sigurisht me Pete Davidson.

Pete dhe Kim ishin së bashku për nëntë muaj gjithsej, dhe gjatë gjithë asaj periudhe, dukej se gjërat mes tyre ishin mjaft serioze.

Nga ecja në tapetin e kuq në “Met Gala” te krijimi i lidhjeve me fëmijët e Kim-it , çifti dukej se ishte në të për një kohë të gjatë – kjo është edhe arsyeja pse fansat mbetën kaq të tronditur kur ndarja e tyre u raportua në gusht të vitit të kaluar.

Asnjëri nga të dy nuk foli kurrë për arsyet specifike të ndarjes dhe Kim nuk ka qenë publikisht në një lidhje tjetër që atëherë.