VIDEO/ ‘Pa rrezik, nuk ka qejf’, Noizy shfaqet i varur në një vinç

21 Nëntor 2023, 17:09 / SHOWBIZ ALFA PRESS

VIDEO/ ‘Pa rrezik, nuk ka qejf’, Noizy shfaqet i varur në

Xhirimet e filmit të lajmëruar nga rreperi i njohur Noizy vijojnë ku së fundmi një video e publikuar nga artisti në mediat sociale i ka lënë ndjekësit të suprizuar.

Rigels Rajku shihet i varur në një vinç në lartësi të konsiderueshme teksa rreperi shkruan: “Pa rrezik, nuk ka qejf".

Xhirimet e filmit kanë nisur dhe po zhvillohen në Tiranë, teksa një pjesë e tyre do mbahet edhe në Gjermani.

Noizy dhe Blerim Destani thuhet se do të interpretojnë rolin e dy detektivëve, teksa pjesë e kastit do të jenë edhe aktorë të njohur shqiptarë, si Rajmonda Bulku, Gëzim Rudi, Zamira Kita, Margent Caushi si dhe figura të tjera të famshme.

 

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128