Holanda dhe Anglia duan një biletë për finalen e Europianit, formacionet

10 Korrik 2024, 19:52 / SPORT ALFA PRESS

Holanda dhe Anglia duan një biletë për finalen e Europianit,
Holandë-Angli është supersfida tjetër gjysmëfinale e Europianit. Pak më parë janë publikuar formacionet, për ndeshjen që do luhet në Dortmund.

Si trajneri Koeman, ashtu edhe Southgate kanë vendosur të luajnë me më të mirët. Sfida do të gjykohet nga arbitri Zwayer.

Holanda dhe Anglia duan një biletë për finalen e Europianit,

 

Po ndodh...