Precedentët Partizani-Egnatia, ja si u ndanë skuadrat sezonin e kaluar

17 Shtator 2023, 23:43 / SPORT ALFA PRESS

Precedentët Partizani-Egnatia, ja si u ndanë skuadrat sezonin e kaluar

Vitin e shkuar Egnatia dhe Partizani e mbyllën në barazi serinë e katër ndeshjeve të luajtura në Kategorinë Superiore.


Sfidën e parë të kuqtë arritën ta fitonin në limite me shifrat 2-1 me një gol në minutën e fundit të Xhuliano Skukës.

Në sfidën e dytë rrogozhinasit morën revanshin duke fituar me shifrat 3-0, teksa dy përballjet e mbetura janë mbyllur në barazim 1-1.

Edhe ndeshja e së hënës pritet të jetë po aq e mbyllur.

 

Po ndodh...