33 vjetori i PD/ Ftesës së Bashës, i përgjigjet Bamir Topi, Rexhep Uka e personalitete të tjera

11 Dhjetor 2023, 17:14 / POLITIKË ALFA PRESS

33 vjetori i PD/ Ftesës së Bashës, i përgjigjet Bamir Topi,

Kryetari i PD-së Lulzim Basha feston sot 33-vjetorin e themelimit të Partisë Demokratike.

Nga kjo foto shihet që prezent ka qenë edhe ish-presidenti Bamir Topi dhe Rexhep Uka. Kujtojmë se Uka është themelues i PD, ish-ministër si dhe ish-deputet i Partisë Demokratike.

 

Po ndodh...